top of page
---_MG_9802.jpg

Willkommen bei EG Design Inc.

Daha Fazla Bilgi
Boş Sayfa: Hoş Geldiniz

Gülsüm Öcal Çekceoğlu

Innenarchitektin, MFA

Nach ihrem Abschluss an der Bilkent Universitaet, hat die Innenarchitektin Gülsüm Öcal Çekceoğlu ihr Master-Studium mit der Thema "Flexible und Wandelbare Gestaltungsansätze in Interieur und Möbel Design" an der Hacettepe Universitaet beendet.

GULSUM_B.jpg
Boş Sayfa: Hoş Geldiniz

Behiye Serap SEVDİK

Architektin

Nach ihrem Abschluss an der Gazi Universitaet, begann Architektin Behiye Serap Sevdik im Unternehmen zu arbeiten.

photo1642928547_W.jpg
Boş Sayfa: Hoş Geldiniz

Stüdyo Projeleri

EG Tasarım AŞ olarak amacımız projelerin mümkün olan en üst düzey profesyonellikle ve işinize odaklanmış yetenekle tamamlanmasıdır. Her mekanın farklı oluğunun farkındayız, bu yüzden her mekana kalıcı ve özgün bir görünüm kazandırmaya çalışıyoruz. Daha önceki ve güncel projelerimize göz atarak neler yapabileceğimizi görün ve size nasıl hizmet edebileceğimizi öğrenmek için ön görüşme randevusu alın.

---_MG_9802.jpg

Privatwohnung Design

waiting area

Ofis Alanı

Living room

Oturma Odası

Daha Fazla Bilgi

Bu mekanı, misafirlerini etkilemeye hazır şık ve sofistike bir dekorasyonla süsledik. Mekan sahipleri mevcut mimariyi korumak ama mekanın resmi ve soğuk görüntüsünü yumuşatmak istedi. Şık mobilyalar ile biçimin ve renklerin yenilikçi kullanımı, bu isteği en iyi şekilde cevapladı. Mekanınızı tasarımlarımızla dönüştürmek ister misiniz? Bize hemen ulaşın.

Daha Fazla Bilgi

Bu modern ve lüks mekanda, konukların kendilerini sıcak ve rahat hissettiği yumuşak, romantik bir ortam yarattık. Düz hatlar ve kıvrımların harika bir karışımı şimdi bu mekanın mimarisini ve mobilyalarını örtüyor. Elde edilen sonuç, çevresi ile uyumlu, dengeli ve güzel bir mekan oldu. Bu görünüm hoşunuza gitti mi? Hayalinizdeki mekanı nasıl tasarlayacağımızı görmek için bizimle iletişime geçin.

Daha Fazla Bilgi
Boş Sayfa: Projeler
bottom of page