top of page

AVUSTURYA TİCARET ATEŞELİĞİ

EG Tasarım AŞ olarak amacımız projelerin mümkün olan en üst düzey profesyonellikle ve işinize odaklanmış yetenekle tamamlanmasıdır. Her mekanın farklı oluğunun farkındayız, bu yüzden her mekana kalıcı ve özgün bir görünüm kazandırmaya çalışıyoruz. Daha önceki ve güncel projelerimize göz atarak neler yapabileceğimizi görün ve size nasıl hizmet edebileceğimizi öğrenmek için ön görüşme randevusu alın.

_MG_8964.JPG
_MG_8986.JPG
IMG_8983.JPG

Giriş

Bu muhteşem binada, bize çarpıcı dokunuşlarda bulunma şansı veren geniş ve açık bir alan vardı. Renk paleti seçiminde yakındaki bir binadan ilham alındı, mobilyaların kafes tarzı yerleşimi, kumaşlar ve duvar kağıdı, cam duvarı ve aşağıdaki sokak manzarasını yansıtıyor. Bu görünüm hoşunuza gitti mi? Sizin için de sadece size özgü bir görünüm tasarlayabiliriz. Bize ulaşın ve nasıl yapacağımızı öğrenin.

Daha Fazla Bilgi

Merdiven Basamağından Masa

Bu mekanı, misafirlerini etkilemeye hazır şık ve sofistike bir dekorasyonla süsledik. Mekan sahipleri mevcut mimariyi korumak ama mekanın resmi ve soğuk görüntüsünü yumuşatmak istedi. Şık mobilyalar ile biçimin ve renklerin yenilikçi kullanımı, bu isteği en iyi şekilde cevapladı. Mekanınızı tasarımlarımızla dönüştürmek ister misiniz? Bize hemen ulaşın.

Daha Fazla Bilgi

Üst Kattan Bakış

Bu modern ve lüks mekanda, konukların kendilerini sıcak ve rahat hissettiği yumuşak, romantik bir ortam yarattık. Düz hatlar ve kıvrımların harika bir karışımı şimdi bu mekanın mimarisini ve mobilyalarını örtüyor. Elde edilen sonuç, çevresi ile uyumlu, dengeli ve güzel bir mekan oldu. Bu görünüm hoşunuza gitti mi? Hayalinizdeki mekanı nasıl tasarlayacağımızı görmek için bizimle iletişime geçin.

Daha Fazla Bilgi
Avusturya Ticaret Ateşeliği: Projeler
20_GIRIS.jpg

BAĞCI AVUKATLIK & DANIŞMANLIK

Bu tasarımın çıkış noktası; hukuk bürosuna gelen insanların kendini huzurlu ve ferah hissetmeleri oldu. Bu nedenle mevcutta dar ve kapalı olan mekanları açık ve ferah hale gelecek şekilde tasarladık. Daha önceki ve güncel projelerimize göz atarak neler yapabileceğimizi görün ve size nasıl hizmet edebileceğimizi öğrenmek için ön görüşme randevusu alın.

Daha Fazla Bilgi
Daha Fazla Bilgi
Daha Fazla Bilgi
Avusturya Ticaret Ateşeliği: Projeler
bottom of page